Kellaaega laetakse...
lasteaedlasteaedkelluke.ee

Reg.nr. 75020523
Kood EHISes: 1476

Alates 2019. aasta sügisest on Viru-Nigula vallas kolm lasteaeda viidud ühise juhtimise alla.
Uus lasteaed kannab nimetust Viru-Nigula valla lasteaed Kelluke.

Viru-Nigula valla lasteaed Kelluke

Aadress: Koidu 75, Kunda 44108 Lääne-Virumaa
Tel.: +372 322 1557
E-postSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kodulehthttps://lasteaedkelluke.ee
Direktor: Tatjana Vallaste

Viru-Nigula valla lasteaed Kelluke asub kolmes majas.
2019/2020 õppeaastal on Kunda linnas aadressil Koidu 75 on 8 rühma – 2 sõimerühma, 5 aiarühma ja sobitusrühm, kokku 154 last.  Viru-Nigula alevikus aadressil Maarja 9 on 3 rühma – 1 sõimerühm ja 2 aiarühma, kokku 38 last ja Aseri alevikus Kooli 2 on 3 rühma – 1 sõimerühm ja 2 aiarühma, kokku 42 last.
Lasteaias töötab kvalifitseeritud personal. Töötajate koosseisus on 49,5 ametikohta:
rühmaõpetaja ( 27 ), õpetaja assistent ( 1 ), muusikaõpetaja ( 1,5 ), liikumisõpetaja ( 1,5 ), eesti keele õpetaja ( 1,5 ), logopeed ( 0,4 ), õpetaja abi ( 14 ), tervishoiutöötaja-perenaine ( 1 ), õppejuht ( 1) ja direktor ( 1 ).
Õppe- ja kasvatustöö valdkonnad on: mina ja keskkond, keel ja kõne, matemaatika, kunst, liikumine ja muusika. Lasteaed on liitunud Tervist Edendavate Lasteaedade võrgustikuga, projektiga Kiusamisest vaba lasteaed, Ettevõtlikku Kooli võrgustikuga. Samuti juhitakse meie majast tervise ainesektsiooni tööd. Alates 2017.a. korraldab lasteaed heategevusjooksu.
Viru-Nigula valla lasteaias Kelluke toimub õppetöö eesti keeles. Lasteaed pakub eesti keelest erineva emakeelega lastele eesti keelset keskkonda. Õppekasvatustöö toimub lõimitud tegevuste kaudu kogu päeva jooksul.  Kõikide majade hea asukoht võimaldab viibida palju õues ja õppida loomulikus keskkonnas.

Traditsioonilised üritused on: tarkusepäeva tähistamine, Mihklipäeva laat, spordipäevad, Jõululaat, Eesti Vabariigi aastapäeva aktus, teatri- ja emakeelepäeva tähistamine, suur kevadkontsert. Kolm korda õppeaasta jooksul käib lasteaias külas teater. Rühmadesiseselt peetakse aastaaegade ja rühmade sünnipäevi ning mitmeid tähtpäevadega seotud pidusid, vahel koos lastevanematega.
Lasteaias tegutseb Beebikool, Esteetika- ja tantsukool, Taekwondo, peotantsuring, inglise keel.

Arendame koostööd teiste linna asutustega: muusikakooli kontserdid meie majas on kasvanud traditsiooniks, valla raamatukoguga koostöös tutvustatakse pedagoogidele ja  lastele uusi raamatuid, raamatukogutöötaja juhendamisel toimuvad jututoad ja meisterdamine nii raamatukogus kui ka rühmades. Koostöös klubiga on toimunud kontserte, konverentse ja tähtpäevade tähistamisi. Tihe koostöö on kooliga. Õpetaja Katariinaga Kundas ja õpetaja Silvi-Niinaga Aseris käivad lapsed erinevatel tähtpäevadel külas hooldekodus.

Lastevanemate osalustasu lasteaia kohamaksumuse katmisel on 21 € kuus ühe lapse kohta. Alates 2018.a toitlustab lasteaeda VIRUMAA KOOLITOIT. Toidupäeva maksumus on Kundas 2.15 € Aseris2.24 € ja Viru-Nigulas2.24 € päev. Lapsed saavad koolipiima ja kooli puuvilja.

Lapse lasteaeda tulekul sõlmib lapsevanem lasteaiaga lepingu lapse koha kasutamise kohta ja Virumaa Koolitoit OÜ-ga toitlustamise kohta.
Lastevanemate teavitamiseks on lasteaed koostanud voldiku.

Meie missioon

• Toetada last tema arengus ainulaadseks ennast ja teisi austavaks õnnelikuks iseseisvaks isiksuseks.

Meie visioon

• Hea mainega lasteaed, kuhu tulevad rõõmuga nii lapsed kui täiskasvanud.

Meie jaoks on tähtsad

• lastesõbralikkus ja individuaalsuse arvestamine
  • loovus ja loovad isikud
  • koostöö lastevanematega