14. mail toimus Kunda lasteaia III Heategevusjooks, mille eesmärgiks oli toetada koostöös kohalike ettevõtjatega Kunda lasteaia õpiõue rajamist.
Vaatamata väikesele osavõtjate arvule toimus meeleolukas ja igati õnnestunud spordisündmus, nii andsid tagaasisidet ka kohalolnud.
Põhidistantsidel (7.km ja 2,8.km) oli osalejaid kokku 27 ja lastejooksudel 42 väikest sportlast.
Laste jooksul oli kõige kiirem tüdruk Jana Jermotškova ja kõige kiirem poiss eelmise aasta tiitli kaitsja Brenten Harald Stern teiseks tulid Annabel Saar ja Marcus Mägi kolmandad olid Merily Saar ja Aimar Annimäe.
2,8 kilomeetrise jooksu võitis Magnus Jagant, teiseks tuli Kert Sukamägi ja kolmas oli Renar Mestilainen. Tüdrukute arvestuses võitis Kairi Jagant ja teine oli Teneli Uueni.
7. kilomeetrise jooksu tulemused: juba kolmanda jooksu võitis Tauri Tomson, teisena lõpetas Alex Larionov ja kolmas oli Ainar Sepnik.
Meestes arvestuses: võitis Tauri Tomson, teine Alex Larionov ja kolmandaks tuli Ainar Sepnik.
Naistest võitis Kaili Jagant ja teine oli Kaidi Jagant.
7. kilomeetri kõnni lõpetas esimesena eelmise aasta võitja Vahur Kungur, teisena Terje Kase ja kolmandana astus üle finišijoone Veronika Rõkalova.
Kõik osalejad - sportijad ja kaasaelajad said keha kinnitada sooja hernesupiga, mille oli meile valmistanud ja pakkus Margareta Feodorov.
Suur ettevõtmine sai teoks tänu headele sõpradele, abilistele ja kohalikele ettevõtjatele, kes meie tegemist toetasid Viru- Nigula kultuurikeskus auhindadega ja Kristi Onkel, kes kujundas ja tegi meie selle aasta kuulutused. Tänu Kunda Nordic Tsemendile, Kohvik Saarepiigale, Lemeks Sadamatele, Kunda Autole, Lontova Seikluspargile, OÜ Liliinale, Põdra Pubile, Kunda Spordikeskusele, Estonian Cellile ja Flexa Eesti AS ile olid meil auhinnad ja meened. Karikad ja medalid, kingitused, kinkekaardid üritustele ja seiklusradadele, kohviku külastus, kirjatarbed lastele, logodega meened, joogid, šokolaadid.
Lasteaia õpiõue täiendamiseks koguti sel aastal 60 eurot.