Kellaaega laetakse...
lasteaedlasteaedkelluke.ee

Reg.nr. 75020523
Kood EHISes: 1476

Seoses kehtestatud eriolukorraga riigis on Kellukese lasteaia Kunda majas avatud 31. märtsini  valverühm.

Lapsi võetakse vastu vaid vajaduspõhiselt avalduse alusel.

Info telefonil:

Lasteaia direktor Tatjana Vallaste 5222828

Viru- Nigula valla haridusjuht Merike Trumm 53033620

Valitsuskabinet otsustas, et seoses COVID-19 haiguse levikuga sulgevad kõik Eesti haridusasutused, uksed alates esmaspäevast,  välja arvatud lasteaiad.

Lasteaiad jätkavad esialgu tegevust, lasteaedade sulgemine otsustatakse juhtumipõhiselt. Sellegipoolest kutsume üles kõiki lapsevanemaid, kellel see vähegi võimalik, jätta lapsed koju.

Küsimuste korral palun pöörduda  lasteaia direktori poole 5222828 või Viru- Nigula valla haridusjuhi poole telefonil 53033620.

Pildistamine ja kõik ühisüritused jäävad ära kuni 1. maini.

Tere!

Terviseamet on koostanud soovitused seoses COVID-19 haiguse levimusega maailmas.

Tulenevalt epidemioloogilisest olukorrast maailmas, soovitab Terviseamet teavitada lastevanemaid, kes käisid puhkamas kõnealuse viiruse suurema levikuga paikades. Võimalusel soovitatakse neil viibida koos lastega 14 päeva kodus ja jälgida perekonna tervislikku seisundit.

Lapsevanematel, kelle laps ettevaatusabinõuna koju jääb, palume teavitada sellest õppeasutust. E-õppe vahendeid kasutades on võimalik korraldada sellel ajal individuaalõpet kodustes tingimustes.

Anname teada, et hetkel ei nõua olukord erakorralisi meetmeid haridusasutustes, kuid arvestades ka grippi haigestumise hooajalist tõusu, palume Teil pöörata olulist tähelepanu piisknakkuste ennetusmeetmetele.
Kõige värskema info viiruse leviku ja selle tõkestamise kohta leiab Terviseameti kodulehelt

Haridus- ja Teadusministeerium jälgib olukorda ja vastavalt vajadusele edastame täiendavat infot. Kutsume haridusrahvast ja kõiki teisi üles säilitama rahulikku meelt ning tegutsema läbimõeldult ja värskele ametlikule teabele tuginedes.

Küsimuste korral pöörduge palun See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Soovitustega saate tutvuda siin

Lugupidamisega
Haridus- ja Teadusministeerium

Hoiame planeeti. Jäätmeteemalised etendused 10. märtsil  Kunda lasteaias kell 9.50, Viru- Nigula lasteaias kell 10.55,Aseri lasteaias kell 12.00

Hea Viru-Nigula valla elanik, kooliõpilane, õpetaja, lapsevanem!

Viru-Nigula vallavalitsus on koos haridusasutustega koostamas meie valla haridusvaldkonna arengukava aastateks 2020-2024. Arengukava koostava töörühma jaoks on oluline, et loodav dokument kajastaks võimalikult hästi praegust olukorda ning meie tulevikuplaane haridusvaldkonna arendamisel.

Sisuka arengukava loomiseks vajame Sinu abi, hea õpilane, õpetaja ja lapsevanem! Sinu ettepanekud on olulised.

Palume, et vastaksid Sind puudutavatele küsimustele meie valla haridusvaldkonna kohta.

Küsimustele vastamine võtab aega 5-10 minutit. Küsimustikku on võimalik täita nii eesti kui ka vene keeles – keelt saad muuta vajutades üleval servas asuvale maakerakujulisele ikoonile.

Küsitlusele saab vastata kuni 23. veebruarini.

Ette tänades

haridusvaldkonna arengukava koostamise töörühma liikmed

Küsitlust saab täita siit: https://bit.ly/31IM0Qw

Alates veebruarist 2020 on Viru- Nigula valla lasteaia Kellukese direktor Aseri lasteaias kolmapäeviti kella 9.00-16.30. Muudatustes teavitatakse lasteaia kodulehel.

Viru- Nigula valla lasteaia Kelluke direktor on puhkusel 9.- 23. jaanuar. Asendab õppejuht Elle Türkel.

II Advendi tähistamine Kellukese lasteaias.

Kunda lasteaias etendatakse lastele lugu jõuluaja valguse süttimistest erinevates kohtades. Esimese advendi valgus süttis toas, kus oli pime. Süüdati  Esimene Advendiküünal ka kõikide rühmade jaoks. Teine advendituli süttis loodade juures laudas, kus olid hobune, lammas, kanad ja hiir. Perenaine viis jõuluvalguse lauta ja jagas loomadele head paremat ning seejärel jagas lasteaia rühmadele laiali Teise süüdatud Advendiküünla.

Viimati uuendatud lehekülge: Teisipäev, 17. Märts 2020 11:52

Meil on lehel 40 külalist ja 0 liiget