Kellaaega laetakse...
lasteaedlasteaedkelluke.ee

Reg.nr. 75020523
Kood EHISes: 1476

Peotantsuring ja Esteetika- ja Tantsukooli treeningud jäävad ära (23-27. novembri nädalal), kuna ringi tööd ei ole võimalik korraldada rühmapõhiselt. Eelnimetatud ringide töö toimumisest teavitame reedel.

Taekwondo treeningud toimuvad alates 25. novembrist järgnevalt:

Krõllide rühma treening 14.30

Sipsikute treening 15.20

Kiisude treening 16.00

Inglise keele ringi toimumine selgub neljapäeval 26.novembril ja sellest teavitame vanemaid ELIISI kaudu.

Anname teada, et alates sellest nädalast (23.11) beebikooli  lasteaias ei toimu koroonakriisi tõttu. Millal alustame, veel ei tea, kuid anname jooksvalt infot.

Muudatused laste vastuvõtmisel ja üleandmisel Viru-Nigula valla lasteaias Kelluke.

Võttes aluseks Vabariigi Valitsuse juhiseid ja Viru-Nigula valla lasteaia Kelluke COVID-19 leviku tõkestamise plaani anname teada, et alates

kolmapäevast, 25.11.2020, toimub laste vastuvõtmine ja üleandmine Viru-Nigula valla lasteaias Kelluke järgmiselt:

1. Lasteaeda tulevad terved, haigussümptomiteta lapsed. Ka kergemate haigustunnustega lapsed palume kodusele ravile jätta.
  2. Laste vastuvõtmine/üleandmine toimub kas õues või rühma välisuksel.
  3. Lapse turvalisuse huvides palun tagage, et õpetaja teie lapse/laste tulekut kindlasti märkaks. Lapse lasteaiast lahkumise aeg leppige eelnevalt õpetajaga kokku (hommikul või telefoni teel), et laps oleks teie saabudes juba välisriides.
  4. Kui lasteaeda sisenemine on mingil põhjusel hädavajalik, siis peab lapsevanem või last toov/viiv volitatud isik olema terve ja kandma maski.
  5. Lasteaeda siseneb lapsevanem isikliku maskiga.
  6. Eeloleval perioodil  on  kõrvalistel isikutel keelatud lasteaia ruumides viibida.

7.Lasteaia huviringide tegevus otsustatakse ringipõhiselt.

1. Kui ühest perest käib lasteaias mitu last, tuleb iga laps tuua/viia rühma(st), kasutades selleks konkreetse rühma välisust, mitte lasteaia siseruume.
  2. Lapse  koduste mänguasjade kaasa toomine lasteaeda on keelatud. Väga erilisel juhul, kui sõimerühma lapsel on turvatunde säilimiseks vajalik isiklik tekk, padi või kaisuloom, on need lubatud.
  3. Õpetajaga pikemaks vestlemiseks leppige aeg eelnevalt telefoni teel kokku. Õpetajaga vestlusele tulles kannab lapsevanem maski.

Antud muudatuste eesmärk on ennetada ja tõkestada COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse levikut. Koroonaviiruse levik on Eestis kiiresti tõusnud, antud piirangud on vajalikud, et vältida rühmakaaslaste ja õpetajate  nakatumist.

Muudatused laste üleandmisel ja vastuvõtmisel  Viru-Nigula valla lasteaias Kelluke, on kooskõlastatud pidajaga.

Käesolevad muudatused  kehtivad kuni uute juhisteni.

Täname mõistva suhtumise eest.

Viru-Nigula valla lasteaia Kelluke direktor on puhkusel 19.-23 oktoober.

Armsad lapsevanemad.

Seoses hetkel kõrgendatud tähelepanuga tervise hoidmisel, on lasteaia personalil palve,

Palun sisenege lasteaeda oma rühma välisuksest, vältides liikumist lasteaia teistes ruumides. Laps palun õpetajale üle anda rühma garderoobis, et vältida üleriietega rühmaruumides viibimist.

Täname

Kellukese lasteaia pere

23.09 - 25.09 on aeg käes KÕRVITSAD kokku koguda, et rõõmu valmistada loomaaialoomadele. Lisaks on Teie perel võimalus osa võtta uhkest Kõrvitsapeost 31.10.2020 Tallinna loomaaias, loomade elukeskkonna rikastamise päeval. Sellekohane info loomaaia kodulehel.

Eriolukorra reeglitega lapsevanemale saate tutvuda ELIISIS.

1. oktoobrist avatakse Kellukese lasteaia Kunda majas RÜHM

Laste nimekiri:

1. Marko Avilov
  2. Lumi Karja
  3. Karl Kokerov
  4. Bogdan Kontutis
  5. Mia Mirell Maask
  6. Nora Sofia Pirson
  7. Laureene Tamme
  8. Robert Tirmaste
  9. Alisa  Vassetškin

Jaanuarist liituvad

1. Kätlin Parovart
  2. Roland Suuder
  3. Lily Tirmaste

Viru- Nigula valla lasteaed Kelluke ootab oma meeskonda lasteaiaõpetajat.

Lasteaiaõpetajat 1,0 ametikohta

Tööle asumise aeg septembris 2020

Töökoht Kunda majas

Kandidaadilt ootame:

• Vastavust kvalifikatsiooninõuetele
  • Valmisolekut meeskonnatööks
  • Head suhtlemisoskust
  • Rõõmsameelsust ja positiivset ellusuhtumist

Avaldusi, CV ja haridust tõendavad dokumentide koopiaid saata 28. augustiks e-aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., kontakttelefonid:3221259, 5222828, 3221557

Viimati uuendatud lehekülge: Teisipäev, 24. November 2020 16:25

Meil on lehel 183 külalist ja 0 liiget